Opinie Google

Mateusz Szczepaniak
Pani Ania ma zawsze indywidualne podejście do klienta, co w połączeniu z wiedzą, profesjonalizmem i ponadprzeciętnymi umiejętnościami interpersonalnymi daje świetne efekty :) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy, szczerze polecam!!!
Joanna Pasek
Współpraca z Panią Anią to była sama przyjemność:) można czuć się zaopiekowanym. Pani Ania zawsze służy dobra radą i poprowadzi przez formalności przy zakupie mieszkania. Dziękujemy za pomoc i cieszę się, że zdecydowaliśmy się z Panią współpracować:) serdecznie pozdrawiamy z nowego lokum!
M. B.
Pani Ania to synonim profesjonalizmu i pełnego wsparcia. Współpraca przysłuży się każdemu komu zależy na kompleksowej usłudze w miłej atmosferze.
Klaudia Karmińska
Serdecznie polecam Panią Anię! Pełen profesjonalizm, ogromne doświadczenie, duże zaangażowanie.
Joanna Czeczil
Bardzo polecam! Pani Ani powierzyłam sprzedaż swojego mieszkania i lepiej trafić nie mogłam. Nie mieszkam na stałe w Polsce więc zadanie było trochę utrudnione, jednak pod moją nieobecność wszystko zostało wspaniale ogarnięte od a do z, nie musiałam się niczym martwić. Jako sprzedająca miałam minimum formalności do załatwienia ponieważ wszystko co mogła, wzięła na siebie Pani Ania, dzięki czemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu i nerwów. Do tego na każdym etapie sprzedaży miałam pełne wsparcie i byłam dokładnie o wszystkim informowana. Jeszcze raz dziękuję za pomoc
delog20
Najlepsze biuro z jakim miałem przyjemność pracować. Pani Anna pracuję bardzo profesjonalnie, jest pełna zrozumienia, pomaga we wszystkich formalnościach. Zawsze z uśmiechem. Sprzedaż czy kupno domu nigdy nie było tak proste i przyjemne.
1 1 5