Opinie Facebook

Jakub
Polecam współpracę z Panią Anną. Przyjazne podejście do klienta i profesjonalizm. Pomoc w każdym aspekcie sprzedaży nieruchomości oraz bardzo miła atmosfera. Dzięki Pani Annie cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Dziękuję Pani i jeszcze raz polecam każdemu kto potrzebuje pomocy na trudnym rynku nieruchomości
Kacper Frasz
Szczerze bardzo polecam współpracę z Panią Anną. od pierwszego spotkania bije od Pani Anny profesjonalizm oraz optymizm, którym potrafi zarazić największych sceptyków. Bardzo profesjonalne podejście do sprzedaży mieszkania, od dokładnej sesji zdjęciowej i przekazaniu planu sprzedaży, po wizytę u notariusza i sprzedaży nieruchomości.
Paweł Korman
Bardzo serdecznie polecam Panią Anne. Od samego początku pełen profesjonalizm zdjęcia, wystawienie oferty oraz doradztwo. Mnóstwo klientów zawsze uśmiechnięta i gotowa do pracy. Pomoc ze wszystkimi dokumentami. Godna polecenia.
Natalia Jóźwiak
Pełen profesjonalizm od przyjęcia zlecenia, przez sesję zdjęciową, spotkania z potencjalnymi kupującymi, pomoc przy formalnościach, bardzo dobra organizacja - to te bardziej biznesowe strony współpracy z Estate Bloom. To co jednak najbardziej mnie urzekło to osobowość Pani Ani. Całość współpracy przebiegała w niezwykle miłej atmosferze. Po tych kilku spotkaniach i rozmowach z Panią Anią, mam wrażenie jakby była kimś bliskim dla naszej rodziny. Wspaniale jest spotkać tak mądrą i otwartąosobę, pełną ciepła i pozytywnej energii. Polecam bez najmniejszej wątpliwości. Szczególnie dla osób sporo pracujących. Pani Ania zajęła się wszystkim. Nawet nie zauważyłam kiedy transakcja została zamknięta.
Tomasz Wierzchowski
Pełen profesjonalizm, osoba godna polecenia
Ewelina Padewska
Bardzo polecam Estate Bloom Anna Karolewska. Pani Ania bardzo serdeczna, pomaga załatwić wszystkie formalności i jest bardzo pomocna. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Kupno mieszkania przebiegło szybko i bez komplikacji. Polecam z czystym sumieniem. Jeśli kupować lub sprzedawać nieruchomości to tylko z panią Anią
1 1 2