Sprzedaż nieruchomości z Estate Bloom krok po kroku

Sprzedaż nieruchomości to wieloetapowy proces zawierający kilka niezwykle ważnych elementów. Od odpowiedniego przygotowania poszczególnych kroków zależy uzyskanie zadowalającej ceny. Ze swojej strony oferuję profesjonalne przeprowadzenie każdego etapu. Jak wygląda sprzedaż z Estate Bloom?

1
Oględziny i wycena nieruchomości

Współpracę rozpoczynam od spotkania, podczas którego poznaję mieszkanie lub dom oraz oczekiwania sprzedających. Weryfikuję stan prawny nieruchomości oraz przedstawiam wycenę bazując na doświadczeniu i znajomości rynku.


Przygotowanie oferty

Jeśli cena zostanie ustalona i zaakceptowana przez właścicieli, przystępuję do przygotowania pełnej oferty. Zawiera ona dokładny opis, rzuty pomieszczeń, profesjonalne zdjęcia. W Estate Bloom korzystam także z najnowocześniejszych metod prezentacji nieruchomości, takich jak wirtualny spacer.

2

3
Ustalenie strategii sprzedaży

Do każdej oferty podchodzę indywidualnie. Ustalam strategię sprzedaży, która pozwoli szybko i efektywnie przeprowadzić cały proces. Wykorzystuję wszystkie dostępne źródła umożliwiające dotarcie do największej liczby potencjalnych nabywców. W pierwszej kolejności oferuję mieszkanie klientom ze swojej bazy.


Stały kontakt i szybka informacja zwrotna

Jestem w stałym kontakcie ze sprzedającymi i na bieżąco informuję ich o zainteresowaniu ofertą. Gdy coś idzie nie po naszej myśli reaguję szybko, korygując wcześniej obraną ścieżkę promocji.

4

5
Wstępna selekcja klientów kupujących

Badam potrzeby potencjalnych nabywców. Upewniam się, że nieruchomość spełnia ich podstawowe wymagania. Oszczędzamy w ten sposób czas na niepotrzebne prezentacje.


Prezentacja mieszkania

Przedstawiam mieszkanie potencjalnym klientom.

6

7
Prowadzenie negocjacji

Uczestniczę w negocjacjach ceny oraz warunków sprzedaży. Szukam rozwiązania satysfakcjonującego obie strony transakcji.


Proces sprzedaży

Oferuję pełną opiekę prawną oraz notarialną nad transakcją. Pomagam w kompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy sprzedaży.

8

9
Przekazanie nieruchomości

Przygotowuję protokoły zdawczo-odbiorczych i uczestniczę w przekazaniu nieruchomości nowym właścicielom.