Dlaczego Estate Bloom?

Biura nieruchomości mają wypracowane różne modele współpracy z klientami i prowadzenia sprzedaży nieruchomości. Mnie również, na podstawie własnego doświadczenia, obserwacji i gromadzonej latami wiedzy, udało się stworzyć indywidualną strategię, która sprawdza się bardzo dobrze.

Dobry kontakt i szybka informacja zwrotna

Regularna wymiana informacji między biurem nieruchomości a klientem to podstawa w budowaniu zaufania i skutecznej realizacji planu sprzedaży. Dbam o to, aby osoby, z którymi współpracuję, były na bieżąco informowane o tym, gdzie i w jaki sposób promuję ich ogłoszenie. Cenię sobie zdanie Klientów i jeśli jest taka potrzeba, szybko reaguję i wprowadzam modyfikacje w strategii działania.

Pełne zaangażowanie w sprzedaż nieruchomości

Moim celem nie jest gromadzenie jak największej ilości ofert, ale skuteczne sprzedawanie tych, które mam w swoim portfolio. Na tym się koncentruję i jestem przekonana, że to pozwala mi działać w sposób bardziej efektywny.

Wykorzystanie różnych platform do promowania oferty

Nie jest tajemnica, że im lepiej reklamowane ogłoszenie, tym większa liczba potencjalnych nabywców. Oferty, którymi się zajmuję, są promowane poprzez media społecznościowe, branżowe portale, płatne kampanie reklamowe. Korzystam również z bazy swoich klientów.

Elastyczne zasady współpracy

Każda oferta jest inna i każdy Klient ma inne potrzeby, dlatego zawsze indywidualnie dostosowuję model sprzedaży do danej nieruchomości. Nigdy odwrotnie. Szukam rozwiązań skrojonych na miarę, unikając przy tym sztywnych korporacyjnych zasad.

Posiadasz nieruchomość, którą chcesz sprzedać? Poznajmy się, z pewnością znajdziemy nabywcę.