Zakup nieruchomości z Estate Bloom

Poszukiwanie mieszkania z reguły nie należy do najprzyjemniejszych czynności, w dodatku potrafi ciągnąć się w nieskończoność. Kolejna oferta nie spełnia podstawowych wymagań i zaczynasz tracić pierwotny zapał? Pozwól, że rozwiążę ten problem i już niedługo otrzymasz klucze do swojej upragnionej nieruchomości!

Jak rozpocząć współpracę z Estate Bloom?

Podczas pierwszego spotkania zawsze staram się jak najlepiej poznać oczekiwania. Pytam o potrzeby i preferencje dotyczące przyszłego mieszkania czy domu. Po rozmowie zajmę się wyszukaniem ofert najlepiej dostosowanych do przedstawionych wymagań. Dobre ich dopasowanie to znaczna oszczędność czasu dla całego procesu!

Profesjonalne biuro nieruchomości - znajdź mnie w sieci

Aktywnie działam w sieci - zaglądając do Estate Bloom, dowiesz się nieco więcej o prowadzonej przeze mnie działalności. Zyskasz także możliwość zapoznania się z aktualnie dostępnymi ofertami. Co ważne – proponując mieszkania, przedstawię Ci nieruchomości na sprzedaż „spod lady”, czyli te, które nie trafiły jeszcze na portale.

Gdy pojawia się interesująca oferta

Decydując się na skorzystanie z usług biura Estate Bloom, wybierasz pełen komfort i wsparcie podczas procesu kupna. Jeśli dane mieszkanie zwróci Twoją uwagę, umawiamy się na jego prezentację w dowolnej formie i wybranym przez Ciebie terminie. Prezentacja pomoże Ci w pozbyciu się wątpliwości a ja odpowiem na pytania dotyczące nieruchomości.

Negocjacje i formalności – tym również się zajmę

Dom lub mieszkanie przypadło Ci do gustu i rozważasz zakup? Pomogę w negocjacjach ceny z właścicielami. Potrzebujesz dofinansowania? W tym także Cię wesprę – współpracuję z ekspertami kredytowymi, którzy pomogą Ci uzyskać kredyt hipoteczny na dogodnych warunkach.

Jeśli nadal martwi Cię natłok kwestii formalnych, nie ma się czym przejmować. Przygotuję umowę przedwstępną przy współpracy z kancelarią prawną. W przypadku zakupu na kredyt pomogę w gromadzeniu dokumentów dla banku. Zaoferuję wsparcie sprawdzonych notariuszy, dzięki czemu cały proces przygotowania do podpisania aktu notarialnego nie będzie angażował Twojego czasu.

Współpraca Estate Bloom z zaufanym doradcą kredytowym, kancelarią prawną i wspierającym cały proces notariuszem daje gwarancję bezproblemowej transakcji.

Ostatni i najbardziej wyczekiwany moment to przekazanie kluczy. Zajmę się przygotowaniem protokołów zdawczo-odbiorczych. Pomogę w ustaleniu niezbędnych kroków do załatwienia spraw formalnych związanych z podatkami, wspólnotą mieszkaniową czy mediami.

Od tego momentu wymarzona nieruchomość jest już do Twojej dyspozycji.

Przekonaj się, że warto zaufać Estate Bloom!