Opinie Google

Joanna Czeczil
Bardzo polecam! Pani Ani powierzyłam sprzedaż swojego mieszkania i lepiej trafić nie mogłam. Nie mieszkam na stałe w Polsce więc zadanie było trochę utrudnione, jednak pod moją nieobecność wszystko zostało wspaniale ogarnięte od a do z, nie musiałam się niczym martwić. Jako sprzedająca miałam minimum formalności do załatwienia ponieważ wszystko co mogła, wzięła na siebie Pani Ania, dzięki czemu zaoszczędziłam mnóstwo czasu i nerwów. Do tego na każdym etapie sprzedaży miałam pełne wsparcie i byłam dokładnie o wszystkim informowana. Jeszcze raz dziękuję za pomoc
delog20
Najlepsze biuro z jakim miałem przyjemność pracować. Pani Anna pracuję bardzo profesjonalnie, jest pełna zrozumienia, pomaga we wszystkich formalnościach. Zawsze z uśmiechem. Sprzedaż czy kupno domu nigdy nie było tak proste i przyjemne.
Agnieszka Synowiec
Współpraca przebiegła sprawnie i szybko w miłej atmosferze. Dziękujemy :)
Natalia
To nasza druga współpraca z Estate Bloom (i na pewno nie ostatnia :)) Na każdym etapie Ania wyciąga pomocną dłoń, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i w miłej atmosferze :). Polecam z czystym sumieniem!
Dorota Semenov
Profesjonalne prowadzenie od pierwszego spotkania do końca transakcji. Doskonała znajomość rynku i podążanie za potrzebą klienta. Czuliśmy się bardzo zaopiekowani i profesjonalnie obsłużeni z dbałością o każdy szczegół, doradztwem, wsparciem w kontaktach i przygotowaniem dokumentacji. Ogromna wiedza, która dała nam poczucie bezpieczeństwa. Polecam bardzo.
Artur Franczak
Szybko i solidnie. Gorąco polecam
1 2 5