Dlaczego warto podpisać umowę na wyłączność z Estate Bloom?

100% uwagi i zaangażowania

Chcąc w pełni skupić się na ofertach swoich klientów, nie gromadzę zbyt dużej ich ilości. Dzięki temu mogę działać skuteczniej, mam więcej czasu na sprawne przeprowadzenie całego procesu sprzedaży.

Czas trwania umowy dostosowany do indywidualnych potrzeb

Zwykle proponuję klientom umowę trwającą 3 miesiące, jestem pewna swojej skuteczności, a sprzedający mają możliwość sprawdzenia jak pracuję i czy taki model jest dla nich korzystny.

Jedno źródło kontaktu

Sprzedający na bieżąco otrzymuje ode Mnie informacje o zainteresowaniu i postępach w sprzedaży swojej nieruchomości.

Duża oszczędność czasu

Z barków klientów zdejmuję konieczność przygotowania i promowania oferty, kontakt z potencjalnymi kupcami i innymi biurami nieruchomości oraz organizowania i przeprowadzania prezentacji nieruchomości.

Spójność oferty

Każdą ofertę promuję na różnych portalach z ogłoszeniami. W każdym z tych miejsc opis, cena i wszystkie informacje dotyczące nieruchomości są takie same, również w przypadku, gdy zajdzie potrzeba wprowadzenia jakichś aktualizacji bądź zmian. Sprzedaż prowadzona w ten sposób wygląda spójnie i profesjonalnie.

Uniknięcie niechcianych telefonów

W momencie, gdy na rynek trafia nowe ogłoszenie, klient, jest narażony na lawinę telefonów ze strony biur nieruchomości chętnych do poszerzenia swojego portfolio o kolejną ofertę. Dzięki współpracy ze mną można uniknąć takiego niechcianego zainteresowania. Od początku jest bowiem jasne, że sprzedażą zajmuje się Estate Bloom.

Większe możliwości promocji ogłoszenia

Zainteresowanie ogłoszeniami mającymi ciekawą formę prezentacji, jest o wiele większe, niż w przypadku ofert opatrzonych mało atrakcyjnymi, niewyraźnymi zdjęciami. W przypadku umowy na wyłączność przygotowuję profesjonalną sesję zdjęciową, wirtualny spacer i filmy reklamowe. Dbam o skuteczne pozycjonowanie i wyróżnianie ogłoszeń na portalach oraz w mediach społecznościowych.

Porozmawiajmy, chętnie wyjaśnię wszelkie wątpliwości.